kilo-zeytin-fiyatlari-fiyati-ucreti-ne-kadar-zeytinx

En iyi zeytin nereden alınır ?

En iyi zeytin nereden alınır, en iyi zeytin, zeytin yağı nereden alınır, gemlik’te zeytin nereden alinir, gemlikte zeytin nereden alinir, en iyi zeytin nerede,en iyi zeytin nerede yetişir

Damak tadına özen gösterenler ve iyi zeytini, iyi fiyata almak isteyen herkes, en iyi zeytinin nereden alınabileceğini araştırmıştır.

Damak tadı farklarını ve aradığı özellikleri de dikkate alarak farklı çeşitlerdeki zeytinler için aramalar yapmakta yarar var yani önce kendi aromanızı tespit etmek. Bunun için şu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Gelelim en iyi zeytin meselesine. Gemlik’ten kendi bahçesinden, özenle ve özel yöntemlerle toplanıp hazırlanmış A kalite, İRİ zeytin satan ZeytinX olarak bizim tavsiyemiz elbette GEMLİK ZEYTİNİ‘dir. Bunu da tabi her yerden alamazsınız. Herkes ürününü ‘en iyisi’ diye pazarlar ancak yalancının mumu zeytini tadana kadar yanar. Gemlik’te elbette birbirinden farklı iriliklerde, farklı ellerde, farklı bahçelerde, farklı kalitelerde zeytin üretilmektedir. Toptancısına dahi gittiğinizde birbirinden farklı irilikteki zeytinlerin neredeyse bambaşka tatlarda olduğunu göreceksiniz. Bir çoğu acı gelecek ve çok azı sofralık intibası oluşturacak siz de.

KENDİNİZİ YORMAYIN

Özetleyerek olayı noktalayalım istiyoruz. Kaynağında uzun süre araştırma yapmış, farklı lezzetleri, kaliteleri tatmış bir uzman olarak size sunduğumuz zeytin, GEMLİK’in en kaliteli zeytinidir. Kiloda 231 – 260 adet arası zeytin vardır, yani bu gerçekten İRİ ZEYTİN demektir. Çekirdekleri küçük olan bu zeytinin raf ömrü 2 yıldır. Tavsiyemiz 15 derecenin altında saklanması, güneş görmemesidir. Bu hali ile zeytininizi ilk halindeki aroması ile 2 yıl içinde rahatça tüketebilirsiniz.

Özellikle İstanbul’da en iyi zeytin için tıklayın

Facebook Comments

Comments:1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir